Břeclavský drak 2020 je přeložen na babí léto – letos se uskuteční 12.září

Vážení příznivci závodů dračích lodí a zejména těch břeclavských.

Břeclavský drak letos nebude  v tradičním předprázdninovém termínu. Kvůli krizi, která nám všem zahalila tváře, jsme jej museli přeložit. Po dohodě s hlavním spoluorganizátorem jsme našli  náhradní termín. Závody proběhnou v sobotu 12.září a treninky budou klasicky den předem – v pátek 11.září. Závodit se bude za stejných podmínek jako v červnu a v max.počtu 27 posádek. K dnešnímu dni, 20.května, máme ještě několik volných míst.

Víme, že některé místní dračí posádky se jezdily připravovat do Hodonína. Jako letošní novinku se podařilo ve spolupráci s hodonínským klubem nabídnout možnost fakultativního treninku na dračí lodi přímo v Břeclavi.  Loď bude stejná jako závodní, ale bez hlavy a bez ocasu. K dispozici budete mít školeného kormidelníka, který trenink povede.

Loď bude v Břeclavi od 1.června s možnými termíny tréninků  úterý a čtvrtek.  Podle zájmu budou termíny upraveny. Další podrobnosti a  termín si můžete individuálně objednat na https://www.supersaas.cz/schedule/VKHODONIN/B%C5%98ECLAVSK%C3%9D_DRAK

 

Pevně věříme, že vše dobře dopadne a my si užijeme báječné dračí zábavy. Věříme, že i babí léto bude vstřícné, slunečné a bez virů.